Inżynier Systemów Bezpieczeństwa IT/OT

nr ref. brak | miejsce pracy: Katowice

Anzena

To oferujemy:

  • pracę z najnowszymi technologiami i wiodącymi dostawcami sprzętu IT,
  • możliwość pracy w obszarze cyberbezpieczeństwa przemysłowego i tzw. idei Przemysłu 4.0,
  • szkolenia oraz możliwość podnoszenia kompetencji technicznych,
  • umowę o pracę i wypłatę zawsze na czas,
  • bezpłatne lekcje j. angielskiego,
  • możliwość pracy hybrydowej (3 dni HO / tydz.),
  • prywatną opiekę medyczną Medicover,
  • pakiet sportowy OK System,
  • swobodną atmosferę i bezpośrednie relacje z członkami zespołu.

Takie dajemy możliwości rozwoju:

  • branżowe platformy e-learningowe,
  • budżet rozwojowy,
  • czas na rozwój Twoich pomysłów,
  • konferencje w Polsce,
  • przestrzeń do eksperymentowania,
  • szkolenia wewnątrzfirmowe,
  • szkolenia zewnętrzne,
  • treningi umiejętności miękkich,
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem,
  • wspieramy wydarzenia dla IT,
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie Informatyki, Elektroniki lub Automatyki przemysłowej,
  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań IT/OT i/lub w realizacji projektów dotyczących sieci przemysłowych zdobyte w firmie produkcyjnej lub u integratora rozwiązań,
  • Praktyczna znajomość sieci przemysłowych (Profinet, Profibus, EtherCAT, Industrial Ethernet, Modbus TCP),
  • Znajomość sterowników PLC (m.in. Siemens, Allen Bradley, Mitsubishi, Fanuc, Omron),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (praca z dokumentacją techniczną, zgłoszeniami suportowymi do producentów, szkolenia techniczne),
  • prawo jazdy kat. B,
  • routing/switching min. CCNA,
  • administracja Windows Server 2012/2016/2019/2022,
  • umiejętność kompleksowego wdrożenia AD DS,
  • umiejętność wdrożenia wirtualizacji Hyper-V / Vmware vSphere,
  • konfiguracja klastra HA z macierzą w oparciu o iSCSI / FC,
  • konfiguracja macierzy Synology,
  • konfiguracja ekosystemu Fortinet (FortiGate, FortiSwitch, FortiAnalyzer, etc.),
  • znajomość systemów SCADA, MES.

Twój zakres obowiązków:

  • Integracja systemów IT/OT,
  • Realizacja projektów w zakresie modernizacji i optymalizacji sieci przemysłowych oraz infrastruktury IT (serwery, sprzęt sieciowy i produkty bezpieczeństwa cyfrowego),
  • Projektowanie, implementowanie, testowanie koncepcji i rozwiązań dotyczących sieci przemysłowych oraz infrastruktury (serwery, przełączniki, serwery NAS, UPSy, macierze itp.) oraz systemów bezpieczeństwa IT (UTM, systemy backup, szyfrowanie itp.),
  • Realizacja zadań (w tym programowanie) w zakresie baz danych, sieci komputerowych LAN/WLAN,
  • Wdrażanie rozwiązań cybersecurity zgodnie z tzw. best practices,
  • Śledzenie zmian w technologiach, dyrektyw i innych ważnych dokumentów dotyczących bezpieczeństwa (w tym monitorowanie wykrytych podatności w technologiach używanych podczas wdrożeń).

Technologie, których używamy:

  • Wymagane: CCNA; Fortinet; Windows Server 2012+; Active Directory; SAN / NAS; iSCSI / FiberChannel; HA; Profinet / Profibus / EthetCAT / Modbus TCP,
  • Mile widziane: Acronis Cyber Protect; RedHat Enterprise Linux / Ubuntu; Netgear; MOXA; Cisco; Powershell.

Tak organizujemy naszą pracę:

  • wewnątrz organizacji,
  • u klienta,
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie,
  • możesz zmienić projekt,
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii,
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne,
  • masz wpływ na produkt.

Zainteresowany/a?

Najpierw umieść w swoim CV poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem 2016/679 RODO. Administratorem Danych jest ANZENA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40- 478), ul. Pszczyńska 15. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia ("Prawo do zapomnienia"), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Posiadam informację, że ANZENA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl.

Jeśli chcesz, by Twoje zgłoszenie było brane pod uwagę przy innych rekrutacjach firmy ANZENA, dodaj do powyższej klauzuli:

Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ANZENA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478), ul. Pszczyńska 15, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Swoje aktualne CV prześlij na adres praca@anzena.pl

W temacie maila wpisz swoje imię i nazwisko oraz numer referencyjny stanowiska.

Wojciech Kroma

dyrektor Anzena

Ścieżka rekrutacyjna na to stanowisko:

Wysyłasz CV

Spotkanie zdalne

Spotkanie w Anzenie
z kierownikiem

Propozycja
pracy